Features of Ready-Made Wall

Depreme Karşı Dayanıklıdır.

 

TERMODUVAR Hazır Duvar sandwich paneller ile yapılmış evler geleneksel evlerden daha güçlüdür. Özellikle, deprem, fırtına ve diğer doğal afetlere dayanma açısından geleneksel evlere göre daha iyi bir seçimdir.

Daha düşük fiyatlar, daha hızlı ve daha kolay inşa ve çeşitli tasarım seçenekleri,TERMODUVAR Hazır Duvar sandwich panellerinin önemli faydalarındandır. Bu nedenle TERMODUVAR Hazır Duvar Yapı Ürünlerinin popülerliği hızla yükselmektedir.

Hazır Duvarlarımız ile yapılan evler bugün bir modüler ev ve geleneksel ev arasındaki farkı bile söyleyemeyeceğiniz bir ileri teknoloji ile inşa edilir.Hayatın her kesiminden insanlar, artık geleneksel evlerin yerine modüler yapı sistemi ile yapılmış evleri tercih etmektedir.

Yanmaz Sınıfı Ürünlerdir

 

Yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Bu ürünlerin üzerinde ateş yürümez, Bu nedenle yangına karşı dayanıklıdır.

Neme Karşı Dayanıklıdır

 

Hazır Duvarlarımız iklimsel farklılıklara karşı su ve neme karşı dayanıklıdır.

Doğaya Zarar Vermez

 

TERMODUVAR Hazır Duvar Yapı Ürünleri, yerinde montaj edilirken çevredeki doğal dokuya zarar vermeden sadece projede bulunan oturum alanı üzerinde çalışma yapılır.

Yük Taşıma Kapasitesi

 

TERMODUVAR Hazır Duvarlarda kullanılan malzemenin yapısı gereği taşıdığı yükü  dağıtır ve taşıma kapasitesi artar. Ayrıca kulanılan eps, poliüretan, taşyünü yalıtım ürünlerinin yoğunlukları yapılacak konutun türüne göre değişebilir.